Lokalizacja

Wawer

Odnajdź wewnętrzną równowagę i ciesz się życiem!

Osiedle City Lake Apartments jest zlokalizowane między dwoma głównymi ciągami komunikacyjnymi  – niedawno modernizowanym Wałem Miedzeszyńskim oraz Traktem Lubelskim. W bezpośrednim otoczeniu osiedla znajdują się „zielone płuca” tej części miasta – Mazowiecki Park Krajobrazowy oraz Rezerwat Przyrody Las im. Jana III Sobieskiego.

 

Nieopodal osiedla jest małe centrum handlowe (sklepy Rossman, Biedronka, PEPCO, apteka, sklep papierniczy, piekarnia, bar). Około 10 minut drogi dzieli inwestycję od wielu atrakcyjnych centrów handlowych – Atrium Promenada, King Cross Shopping a także Stadionu Narodowego i artystycznej dzielnicy Saska Kępa, z licznymi restauracjami, kawiarniami i barami.

 

Doskonałą komunikację z biznesowym centrum miasta zapewniają Trasa Siekierkowska, Trasa Łazienkowska oraz Most Poniatowskiego. Do końca roku powstanie wawerski odcinek Południowej Obwodnicy Warszawy wraz z mostem łączącym Wawer z Wilanowem.

City Lake Apartments wygodne apartamenty
City Lake Apartments, ogródki, zieleń

Charakterystyka dzielnicy

Wawer – jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Unikatowe połączenie uznanych walorów klimatycznych i tradycji uzdrowiskowych z dynamicznie rozwijającą się infrastrukturą miejską sprzyja komfortowi życia mieszkańców.

 

Na terenie dzielnicy znajduje się wiele sklepów i punktów handlowo-usługowych, przedszkola i szkoły, a także wiele ośrodków sportu  i rekreacji z ciekawą ofertą kulturalną.

 

Zielone tereny zachęcają do aktywnego wypoczynku oraz relaksu na łonie natury.

BLISKO

EDUKACJA

  • Szkoły
  • Przedszkola
ZAKUPY

SPORT

  • Jazda Konna
  • Rowery
  • Boiska i kluby sportowe
  • Lasy

Chcesz mieszkać wygodnie?

Budowa Południowej Obwodnicy Warszawy Trwają intensywne prace przy budowie wawerskiego odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy, które powinny się zakonczyć jeszcze w tym roku. Głównym zadaniem powstającej drogi jest odciążenie ruchu samochodowego w Warszawie, dzięki licznym węzłom połączonym z układem ulic miejskich, w tym między innymi z......

Wszyscy pamiętamy czasy, gdy większość z nas codziennie spędzała kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt minut w korkach. W obecnej, wyjątkowej sytuacji związanej z koronawirusem, okazało się, że codzienny pobyt w biurze nie jest koniecznością… Nagle mamy trochę więcej czasu. Zamiast godziny w samochodzie – mamy godzinę......

Wszystko wskazuje na to, że bez większych opóźnień zakończy się budowa Południowej Obwodnicy Warszawy. Budowa 18,5 kilometrowego odcinka drogi ekspresowej wraz z Mostem Południowym trwa w najlepsze i wygląda na to, że zakończy się w grudniu 2020 roku. Głównym zdaniem powstającej drogi będzie usprawnienie i......